Будь-який користувач мережі отримав доступ до ваших особистих документів

 -  3126


Справа в тому, що всі документи, які не закриті налаштуваннями безпеки, стали доступні будь-якому користувачеві, йдеться в телеграм-каналі Mash.  Про це повідомили jobs.ua.

Пошуковик Яндекса раптом почав індексувати Google Docs. Тому користувачі мережі тепер масово шукають чужі паролі, пін-коди, особисті дані, бази і закриті номера телефонів.

Тепер все у відкритому доступі, якщо вміти шукати, то можна знайти записники журналістів і піарників. А там – особисті номери телефонів зірок, високопоставлених чиновників.

«Сторонні розробники додатків можуть читати електронні листи мільйонів користувачів Gmail, йдеться в звіті The Wall Street Journal. Налаштування доступу Gmail дозволяють компаніям даних і розробникам додатків бачити електронні листи користувачів і переглядати особисті дані, включаючи адреси отримувачів, позначки часу і цілі повідомлення», – йдеться в повідомленні

Також доступ до ваших особистих повідомленнями можуть мати і співробітники Google.

«Співробітники Google можуть також читати електронні листи, але тільки в” особливих випадках, коли ви просите нас і даєте згоду, або де ми потребуємо цілях безпеки, таких як розслідування помилок або зловживань », – підкреслюється в тексті повідомлення.

Так, одну з директив розкритикували, оскільки стверджується, що вона може «заборонити меми».

Відповідно до неї, веб-сайти мають видаляти матеріали, захищені авторським правом. Таким чином, можуть зникнути меми, в яких, зокрема, часто використовуються зображення і образи з відомих фільмів або телешоу.

Однак нові правила можуть вступити в силу тільки після того, як їх затвердить Європарламент. В даний час проводиться кампанія проти їх прийняття.

3 рекомендовано
comments icon
0 notes
126 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min