Верховна Рада визначила порядок справ на тиждень: Назви церков і тарифи на газ

 -  4121


На цьому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання, пов’язані зі створенням автокефальної православної церкви, з мораторієм на продаж землі і з тарифами на газ. Порядок денний була визначена під час Погоджувальної ради, яка відбулася в понеділок, 17 грудня.

Як стало відомо, під час Погоджувальної ради було піднято три головні теми для розгляду українським парламентом. Перша стосувалася підсумків Об’єднавчого собору, який відбувся 15 грудня.

Як заявив заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка Олексій Гончаренко, в парламенті розробляють законопроекти, покликані врегулювати питання назви православних церков в Україні, а також законодавчо прописати механізм переходу релігійних громад з однієї конфесії в іншу. Про це повідомляє прес-служба «БПП».

Заступник голови фракції зазначив, що проекти законів повинні бути підготовлені протягом доби. Зокрема, необхідно врегулювати питання захисту майна релігійних організацій, щоб не виникло хаосу при переході до Православної церкви України.

Друге питання, яке розглянуть в Раді, стосується продовження мораторію на продаж землі. Як стало відомо, у вівторок, 18 грудня, профільний комітет розгляне відповідний законопроект. На Погоджувальній раді продовження мораторію підтримали «Батьківщина», Опозиційний блок, Радикальна партія і «Воля народу».

Верховна Рада також розгляне питання тарифів на газ. Зниження рівня тарифів та запровадження їх аудиту вимагають «Батьківщина», Радикальна партія, Опозиційний блок, «Відродження» та «Воля народу».

За матеріалами sud.ua.

4 рекомендовано
comments icon
0 notes
121 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min