Знов на українців чекає підвищення цін за електроенергію

 -  3451


З року в рік ми тільки й бачимо як в Україні збільшується вартість комунальних послуг. Дорожчає вода, газ, електроенергія, внески по ЖКГ та ОСББ. Доводиться посилено економити та вчасно оплачувати комунальні послуги, щоб не накопичувати борги.

Про це відомо з beta.in.ua.

Дмитро Вовк, голова НКРЕ заявив, що тарифи зростуть несуттєво. Виходячи з розрахунків потреб на модернізацію і ремонт електромереж, а також з урахуванням інших необхідних витрат.

Слід зауважити, що Дмитро Вовк порівняв європейські тарифи на електроенегію з українськими цінами за світло. Але він забув згадати, що в європейських країнах зарплати в 10 разів вище, ніж в Україні.

Національна комісія регулювання в сфері енергетики повідомила про підвищення тарифів за світло, однак, точної дати введення нових тарифів не оголосила. Пов’язано це з необхідністю модернізації технологій, використання RAB, і ряду інших модернізацій. За словами глави НКРЕ, підвищувати тарифи необхідно в будь-якому випадку, так як через 10 років система перестане стабільно функціонувати, пропадуть мережі, окремі регіони залишаться без електроенергії.

3 рекомендовано
comments icon
0 notes
451 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min