Кияни вимагають компенсацію за відсутність гарячої води

 -  584


На сайті Київради з’явилася петиція обурених городян з вимогою постачати в квартири гарячу воду безкоштовно. Автори документа пояснюють, що так буде справедливо, адже піврічне відсутність послуги не було пов’язано з боргами. Гарячу воду припинили подавати в односторонньому порядку. Про це повідомили segodnya.ua.

В даний час кияни вимагають компенсації за тривалі незручності. У петиції вимагають ввести компенсації киянам, які справно платять за комунальні послуги, в тому числі за гарячу воду. У Департаменті житлово-комунальної інфраструктури відзначили, що втілити в життя цю вимогу неможливо. За словами заступника директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Івана Пастухова, якщо не поставлялася якась послуга, то за неї людина і не платив, тому не може бути ніякої компенсації в цьому випадку.

У свою чергу експерт з енергетики Марія Яковлєва відзначила, що відшкодування збитку можливо лише за умови, що послугу оплатили, а її надали неякісно. Тобто, компенсація можлива за умови, якщо вдалося довести, що вода в будинку не придатна для вживання.

Якщо говорити про світову та європейську практику, то за океаном теж вимикають гарячу воду, правда, всього на кілька днів. Це трапляється, тобто відбувається прорив труби. Однак триває ремонт не більше доби і про це попереджають всіх жителів.

А ось жителі Брюсселя не залежать від центрального опалення і гарячого водопостачання. У будинках стоять газові колонки, які підтримують тепло і нагрівають воду. Але якщо прилад вийде з ладу, то в холоді доведеться посидіти з тиждень.

5 рекомендовано
comments icon
0 notes
84 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min