На деяких українців чекає особливе підвищення пенсій

 -  654


Майбутні підвищення пенсій в Україні будуть спрямовані на тих, хто отримував низьку зарплату за часів СРСР. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Про це повідомили segodnya.ua.

“Є ті, у кого є страховий стаж повний, але пенсії низькі в силу того, що вони за радянських часів отримали досить низьку заробітну плату. Наприклад, колгоспники, працівники дошкільних установ, вихователі, санітарки в лікарнях. У них завжди була низька зарплата. ми зараз продумуємо механізм, як зробити так, щоб вони отримували більше, ніж це передбачено законом. Згідно із законом вони отримують те, що є, але весь додатковий ресурс ми направимо саме цим людям “, – зазначив Рева.

Як будуть рости пенсії українців в 2019 році? З 1 січня 2019 році мінімальна пенсія вже була підвищена для тих пенсіонерів, яким вже виповнилося 65 років і чий стаж роботи перевищує 30 років (для жінок) і 35 років (для чоловіків). Крім цього, мінімальні пенсії будуть перераховані в 2019 р. двічі через зростання прожиткового мінімуму:

з 1 липня – перерахунок пенсій у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму до 1564 грн;

з 1 грудня – перерахунок пенсій у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму до 1638 грн.

Також перерахують всі пенсії вже з 1 березня, коли буде остаточно підрахована інфляція і зростання середньої зарплати за 2018 р.

6 рекомендовано
comments icon
0 notes
54 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min