На нові трамваї, тролейбуси і автобуси у Києві витратять 76 мільярдів гривень

 -  961


У Києві з’являться 400 нових трамваїв, тролейбусів і автобусів. Термін програми розвитку транспортної інфраструктури столиці розрахований до кінця 2023 року. Таким чином, на закупівлю нової техніки у міськради є п’ять років.

Повинні також в Києві за цей період з’явитися нові станції метро. Про це повідомили на офіційному сайт Київської міської ради.

В рамках п’ятирічної програми було прийнято рішення сконцентрувати увагу на розвитку інфраструктури для пішоходів, велосипедистів та міського транспорту. До цього значні кошти вкладалися в будівництво нових автомобільних доріг та розвиток автомобільної інфраструктури. Як наголошується в повідомленні, це призвело до зростання офіційно зареєстрованих автомобілів на 15%.

Згідно з новою програмою пріоритет буде віддаватися розвитку електротранспорту. Наприклад, планується об’єднати трамвайні мережі лівого і правого берегів. Крім цього також планується встановити квоти на паркувальні місця в центрі Києва. На все це за п’ять років планується витратити 76 мільярди 400 мільйонів гривень. Причому з бюджету міста планується витратити 69 мільярдів 800 мільйонів гривень, а решту грошей надійдуть з держбюджету, а також від інвесторів. За ці гроші також планується побудувати 20 нових станцій метрополітену. Також традиційно частина коштів буде витрачена на капітальний ремонт столичних доріг.

 За матеріалами informator.ua.

9 рекомендовано
comments icon
0 notes
61 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min