Оновлені ціни на лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню

 -  2126


Міністерство охорони здоров’я України оновило граничні ціни на препарати за програмою “Доступні ліки”.

Реєстр препаратів, вартість яких підлягає відшкодуванню, оновлюється двічі на рік – в січні і липні. Наразі, від 2 липня 2018 року вийшов Наказ №1224 про затвердження нового реєстру граничних оптово-відпускних цін на препарати за даною програмою, який оприлюднили на сайті відомства.

Протягом 10 днів фармвиробники і імпортери лікарських засобів повинні (до 12 липня) подати заявки на участь своїх препаратів в програмі. Також у міністерстві наголосили, що реєстр лікарських засобів за програмою реімбурсації оновлюється повністю, відповідно до чого діючі учасники програми повинні повторно подати заяви для включення препаратів до реєстру.

В даний час до реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, внесені 239 препаратів 48 виробників, 18 з них – вітчизняні. При цьому, більшість ліків в переліку – 143 препарату – вітчизняного виробництва. Повністю підлягають відшкодуванню за рахунок держбюджету – 47. Отримати препарати за програмою в даний час можна в 7,6 тис. аптечних установах.

За матеріалами interfax.com.ua.

2 рекомендовано
comments icon
0 notes
126 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min