Польща запустить новий потяг до Берліну на користь українців

 -  9197


До кінця року обіцяють  запустять склад з причетних вагонів, який прямуватиме з Перемишля через Вроцлав і Зелену Гуру в Берлін.

У 2018 році між Перемишлем і Берліном Польська залізнична компанія PKP Intercity має намір налагодити пряме залізничне сполучення. Це обумовлено зростаючим трафіком на східному кордоні Польщі та міграцією громадян України до країн Європейського союзу, повідомляє ЦТС.

У PKP Intercity хочуть домогтися того, щоб цей рух здійснювалося саме по залізниці. Для цього до кінця 2018 року запустять склад з причіпних вагонів, який з Перемишля буде йти через Вроцлав і Зелену Гуру в Берлін.

“Повідомлення з Україною виявилося пострілом в десятку. Потяги з Перемишля до Львова та Києва з кожним роком перевозять все більше пасажирів. За перші п’ять місяців маємо вже стільки пасажирів, скільки за весь минулий рік, коли відзначався двократне зростання мандрівників. Очевидно, що варто очікувати наступного подвоєння кількості пасажирів на напрямках зі Сходу “, – розповів глава PKP Intercity Марек Хранюк.

За матеріалами dengi.ua.

9 рекомендовано
comments icon
0 notes
197 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min