Поліція США виявила табір, де морили голодом десятки дітей

 -  7189


Поліція американського штату Нью-Мексико провела рейд, в ході якого вдалося врятувати 11 страждають від виснаження дітей і трьох жінок, яких озброєні до зубів чоловіки тримали під замком у таборі в віддаленому районі пустелі.

Поліцейські організували рейд після того, як отримали послання зі словами “Ми голодуємо, нам потрібні їжа і вода”. Поки залишається неясним, як саме діти у віці від одного року до 15 років виявилися в цьому місці, яке нагадує імпровізований військовий табір, зі зміцненням з автомобільних покришок, стрільбищем і підземним тунелем. За словами поліцейських, на території немає водопроводу і електрики, а для житла використовувався маленький критий пластиком трейлер. У таборі не було свіжої води, а з їжі тут виявили тільки картоплю і упаковку рису.

За словами шерифа Хогрефа, жінки і діти піддавалися “промиванні мізків” і були залякані чоловіками, які заправляли всім у таборі. Зараз дітей передали місцевим органам соціальної опіки. Жінок затримали, але потім відпустили.

“Я працюю в поліції 30 років і ніколи не бачив нічого подібного. Вони були змарнілим, дуже наляканими, в них стирчали ребра і навколо панувала повна антисанітарія “, – розповів журналістам шериф округу Таос Джеррі Хогреф.

Жінки, ймовірно, були матерями дітей. Один із заарештованих, Сіраж Вахаж, знаходився в розшуку за підозрою у викраденні власного трирічного сина, але поки знайти хлопчика не вдалося. Зараз поліція перевіряє зв’язок Вахажа зі знайденими дітьми.

За матеріалами informator.news.

7 рекомендовано
comments icon
0 notes
189 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min