По РПЦ в Західній Європі Вселенський патріархат прийняв рішення

 -  5107


Вселенський патріархат вирішив розпустити архієпископство РПЦ в Західній Європі скасувавши Патріарший Томос 1999 року. Про це повідомило informator.news.

“З поінформованих джерел ми дізналися, що Священний Синод Вселенського Патріархату зібрався сьогодні на Фанарі. Вони тільки вирішили розпустити Архієпископство російських православних церков в Західній Європі, скасувавши Патріарший Томос 1999 року. Офіційна заява з подробицями скоро з’явиться! “, – сказано в повідомленні.

Раніше архієпископ Харіопольській Іоанн, екзарх православних російських церков у Західній Європі (Константинопольський патріархат) закликав РПЦ скасувати заборону для мирян причащатися в храмах Константинопольського патріархату.

Як відомо, архієпископія православних російських церков у Західній Європі з центром в Парижі була створена на основі парафій російських емігрантів після революції 1917 року. У 1999 році патріарх Варфоломій підтвердив, що архієпископія перебуває під владою Константинополя. Екзархат має 65 парафій, 11 діючих церков і два монастирі. Основна маса його прихожан зосереджена у Франції.

5 рекомендовано
comments icon
0 notes
107 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min