Прямий перехід від метро до ВДНГ: Скільки доведеться чекати на будівництво?

 -  7123


Підземний перехід, який з’єднає станцію метро «Виставковий центр» з виходом до Національного комплексу «Експоцентр України», з’явиться уже за два роки. Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

За його словами, Департамент транспортної інфраструктури КМДА має підготувати бюджетний запит на розробку відповідного проекту, аби наступного року розробити його та реалізувати першу чергу. Повністю завершити підземний перехід планують у 2020 році. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Секретар Київради, Прокопів, розповів про те, що прямий вихід із підземки до центрального входу Національного виставкового центру було передбачено ще в 2011 році, коли відкривали станцію метро «Виставковий центр». Але проект так і не було реалізовано.

«Наразі містяни мусять користуватися незручним шляхом. Адже, щоб потрапити до ВДНГ, слід вийти з підземного виходу, перейти вулицю регульованим наземним переходом і знову спуститися в інший підземний перехід. Дехто обирає короткий шлях – просто через проспект, чим створює небезпеку на дорозі. Як наслідок – ДТП і травмування. Шукаючи шляхи вирішення проблеми, багато людей зверталися до мене особисто, в тому числі і самі працівники Експоцентру. Ми доклали чимало зусиль, але зрушили це питання з мертвої точки. І вже наступного року розпочнеться зведення підземного переходу від Виставкового центру до ВДНГ», – наголосив Прокопів.

На сайті електронних петицій до міської влади було зареєстровано е-звернення щодо будівництва такого переходу. Хоча петиція не набрала достатньої кількості голосів, місто не залишило поза увагою прохання киян. Про це зауважив секретар Київрад.

«Жителі Києва, гості столиці, організатори заходів і активісти міста неодноразово піднімали питання про необхідність вирішення проблеми відсутності прямого виходу з метро до центрального входу Експоцентру. Це вкрай необхідно, коли відвідуваність ВДНГ виросла до 2,7 мільйонів людей на рік. Бюджетна комісія Київради дала доручення профільному департаменту підготувати всі необхідні документи, щоб вже наступного року розпочати будівництво підземного переходу. Хочу подякувати міській владі за підтримку в цьому питанні», – зазначив генеральний директор ВДНГ Євген Мушкін.

Наразі, щоб потрапити до ВДНГ, слід вийти з підземного виходу, перейти вулицю регульованим наземним переходом і знову спуститися в інший підземний перехід.

У міському бюджеті на 2019 рік будуть враховані всі видатки для зведення підземного переходу.

За матеріалами glavcom.ua.

7 рекомендовано
comments icon
0 notes
123 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 min