Скільки з бюджету Києва виділяють на шкільні обіди?

 -  7128


У 2018 році вартість шкільного обіду в навчальних закладах Києва коштує від 11 до 15 гривень. Про це на брифінгу 17 грудня заявила директор Департаменту КМДА з питань освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян.

«Середня вартість безкоштовного гарячого сніданку (обіду) в шкільній їдальні – 15 грн. Але в різних районах (столиці) це різна вартість. Різниця вартості – це наслідок різних тендерних процедур.

Найбільший обсяг виділення бюджетних коштів – в Шевченківському районі, для школярів початкових класів – 16,50 грн на один обід. Найменша вартість шкільного обіду – в Солом’янському районі, 11 грн», – сказала вона.

Е.Фіданян також повідомила, що в КМДА вважають 11 гривень за один обід занадто малою сумою, і такий обід, скоріше за все, не відповідає нормам і має низьку калорійність.

«Сніданок за 11 гривень не є повноцінним, не дотримуються норми і не витримується калорійність. Така ситуація викликає не тільки стурбованість, але і вимагає рішучих дій.  Так, в Печерському районі для учнів 11 класів на 15 гривень організовано гаряче мультипрофільного харчування, де дитина може вибрати собі на сніданок те, що йому подобається. За принципом «шведського столу», – говорить представник КМДА.

Е.Фіданян також повідомила, що на харчування в школах з бюджету Києва в 2018 році виділили 267 млн ​​грн.

«Сьогодні в Києві харчуються за рахунок бюджету 127 тис. дітей. 121 тисяч це учні 1-4 класів, і понад 6000 це діти пільгових категорій 5-11 класів. У 2018 році через міськбюджету на безкоштовне харчування виділено 267 млн ​​грн», – зазначила чиновниця.

За матеріалом hronika.info.

7 рекомендовано
comments icon
0 notes
128 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min