Скільки торгових центрів закриють в Україні?

 -  2157


Після смертельної пожежі в російському Кемерово, де в ТЦ «Зимова вишня» загинули 64 людини включаючи 40 дітей, було прийнято рішення провести перевірки громадських закладів в Україні. На засіданні уряду Держслужба з питань надзвичайних ситуацій представила нові дані про підсумки протипожежних перевірок громадських закладів в Україні.

За словами глави ГСЧС Миколи Чечоткін, всього на даний момент перевірено понад 13 тисяч торгових центрів, лікарень, шкіл і дитячих садків (41% від запланованого), в яких виявлено 167 тисяч порушень. З них 63 тисячі порушень не усувалися протягом тривалого часу, в порушення видаються рятувальниками приписів, інформує Українська правда. На керівників об’єктів складено 12 837 адміністративних протоколів. Подані позови до суду на закриття 155 ТРЦ, 30 лікарень, 220 дошкільних та шкільних закладів.

Що стосується ТРЦ, то третина діючих закладів такого роду не забезпечені первинними засобами пожежогасіння, більше 45% не обладнані системами протипожежного захисту або ж системи знаходяться в неробочому стані.

Серед об’єктів, закриття яких домагається ГСЧС в судах, Чечоткін назвав ТРЦ «Магеллан» в Киеві, ТЦ San Siti в Харкові, ТРЦ «Марципан» в Тернополі, ТРЦ «Вавилон» в Дніпрі. Крім того, в чорному списку опинився столичний «Дитячий світ».

Рятувальникам, ще залишилося перевірити 32 тисячі об’єктів масового скупчення людей, з яких 4 тисячі ТРЦ, 2 тисячі лікарень і понад 25 тисяч шкіл і дитсадків.

За матеріалами fakty.ua.

2 рекомендовано
comments icon
0 notes
157 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min