Статистичне “зростання” зарплат в Україні

 -  2162


Згідно зі статистичними даними, що отримуються з державних і незалежних джерел, зростання середніх заробітків в Україні триває. В травні цього року, середня заробітна плата по країні виросла на 3%, склавши суму у 8 725 грн. Про це повідомили  jobs.ua.

Варто відзначити, що сам по собі, таке зростання, не є показником збільшення реальних доходів українських громадян. Не рідко, читають подібні зведення люди, буквально обурені, оскільки не відчувають збільшення у своїх портмоне.

Однак, незважаючи на те, що фактичні грошові знаки в кишенях українців залишаються в рамках обумовлених вакансіями сум, такий процес все-таки має позитивну тенденцію. Jobs.ua пропонує поглянути на те, що відбувається, як на довгоочікувану тенденцію легалізації зарплат в країні.

Середні показники українських зарплат зростають тому, що, все більше роботодавців і власників бізнесу збільшують «білу» частину виплачуваних співробітникам винагород, залишаючи все менше грошей «в тіні». І, це важливо, тому що є одним з основ стабілізації економіки держави, а значить веде до поступового збільшення реальних доходів громадян.

Найбільш швидкі темпи зростання, середні зарплати показали в Закарпатті, хоча при збільшенні на 8,4%, суми доходів українців тут, не дотягли навіть до позначки в 8 000 грн. Найповільніше «росли» зарплати в столиці, однак зберігаючи при цьому лідерство по країні в цілому. На травень місяць, середня заробітна плата (статистична, звичайно) в Києві дорівнювала 13 286 грн.

 

2 рекомендовано
comments icon
0 notes
162 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min