У Британії хочуть заборонити дізнаватися про стать дитини

 -  6145


Наз Шах, представниця Лейбористської партії пропонує заборонити батькам дізнаватися стать дитини у перші тижні вагітності.

Тест на визначення статі майбутньої дитини, за словами політика – більш небезпечна річ, ніж може здатися на перший погляд, і часто закінчується абортами.

«НПТ варто використовувати за прямим призначенням – для визначення ризиків генетичних захворювань. Уряд має затвердити відповідні обмеження», – заявила депутатка.

Із жовтня британські державні лікарні проводитимуть неінвазивний пренатальний тест (НПТ) для того, аби визначити загальний стан дитини і оцінити ризик виникнення генетичних захворювань, зокрема синдрому Дауна.

НПТ може використовуватися і з іншою метою – аби дізнатися стать дитини. В державних лікарнях цю інформацію батькам не розголошуватимуть, а от приватним клінікам це не заборонено. За окрему плату – від 150 до 200 фунтів – приватні лікарні можуть провести НПТ і повідомити стать майбутнього малюка.

Наз Шах закликає заборонити таку практику. За її словами у деяких національних спільнотах, зокрема в південноазіатських сім’ях, заведено чекати хлопчиків. Іноді, коли батьки дізнаються, що в них буде дівчинка, вони вирішують зробити аборт.

За матеріалами infa.ua.

6 рекомендовано
comments icon
0 notes
145 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min