У Китаї можуть зняти обмеження народжуваності з 2019 року

 -  8130


Спочатку китайським сім’ям було наказано дотримуватися правила “одна сім’я – одна дитина”. Воно було прийнято в 1979 році і діяло відносно більшості сімей країни, за винятком представників окремих етнічних груп і регіонів.

Китайська влада має намір розглянути можливість відмови від політики, яка довгий час була спрямована на стримування народжуваності. За даними агентства, рішення з цього питання може бути прийнято в кінці цього року, а оприлюднять його в 2019 році.

Пропозиції, які будуть розглядати китайська влада, включають в себе можливе схвалення так званої “політики вільної фертильності”, яка передбачає відмову від правила “одна сім’я – дві дитини”.

В даний час дослідження негативних наслідків політики обмеження народжуваності, яка проводилася протягом багатьох десятиліть, проводить Державна рада КНР.

Основними цілями відмови від обмеження народжуваності в КНР є боротьба з швидким старінням населення, незаконними абортами і народженням дітей потай від держави, а також припинення критики західних правозахисників.

У 2013 році влада послабили цей принцип, дозволивши сім’ям, в яких хоча б один з батьків був єдиною дитиною в сім’ї, народити другу дитину. У 2015 році китайським сім’ям дозволили мати двох дітей.

За матеріалами strana.ua.

8 рекомендовано
comments icon
0 notes
130 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min