У Києві з’явиться нова гаряча лінія для анонімних повідомлень про корупцію

 -  3130


Вже зовсім скоро, а саме через 3 місяці у столиці відкриють анонімну гарячу лінію для повідомлень про різноманітні хабарі. Запрацює антикорупційна телефонна гаряча лінія і електронна поштова скринька. Також буде доступна почтова адреса для листів укрпоштою.

У боротьбі з корупцією ініціатором анонімності став депутат Андрій Осадчук. Він поки що не розкрив секретів, як саме працюватиме нова система, але вже встиг про це повідомити.

«Нова система має забезпечити повну анонімність викривачам, гарантії збереження конфіденційної інформації унеможливлює викривлення чи втрату особливої інформації, встановлює чіткий алгоритм розгляду повідомлень про корупцію і порядку передачі їх на розгляд поліції чи спеціалізованих антикорупційних органів.» – говорить Осадчук.

На корупцію можна скаржитися і зараз. Є у відкритому доступі телефони гарячих ліній Генпрокуратори, СБУ, нацагенства з питань держслужби. Також є номер приймальні МВС. Його можна знайти у списку під назвою “Куди поскаржитись на корупцію?”. До переліку додається інструкція, за якою особа, що телефонує, має представитися і назвати свою домашню адресу.

Є іще один варіант написати заяву. У ній потрібно розповісти, що сталося, де, з ким та якщо є докази, то прикласти і їх до листа. В кінці потрібно вказати “прохання чи вимоги”. Можливо для того, щоб довести, що ви з цього всього теж щось хочете мати. Та без жодної корупції.

Корупція може бути на всіх рівнях. Тож роботи у операторів нової гарячої лінії буде багато.

За матеріалами 24tv.ua.

3 рекомендовано
comments icon
0 notes
130 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min