У столиці знову подорожчає проїзд

 -  4170


До кінця 2018 року вартість проїзду в маршрутках, які курсують з Києва в передмістя, може збільшитися на 4 гривні. У самій столиці офіційно про подорожчання не заявляли, проте така ймовірність існує. У КМДА це пояснили тим, що перевізники Києва можуть самостійно підвищувати вартість проїзду, попередньо сповістивши про це владу і пасажирів.

 “Після підвищення вартості проїзду в міськтранспорту до 8 гривень маршрутники почали поступово підвищувати тариф до 7 і 8 гривень, в залежності від популярності маршруту. Такі зміни ми фіксуємо щотижня, але поки ніхто з них не заявив про вартість більше 8 гривень “, – розповіли в міськадміністрації.

За словами директора компанії “Трансгруп” Володимира Назаренко, в приміських маршрутках вартість збільшиться на 1-3 гривні вже до кінця цього року.

 “Проїзд у приміських маршрутках до кінця року подорожчає на 1-3 гривні в залежності від довжини маршруту”, – пояснив він.

Підтвердили це і в асоціації “Перевізники Київщини”, назвавши подорожчання закономірним. У деяких населених пунктах вартість проїзду виросте до 4 гривень.

За матеріалами informator.news.

Київщини”, назвавши подорожчання закономірним. У деяких населених пунктах вартість проїзду виросте до 4 гривень.

За матеріалами informator.news.

4 рекомендовано
comments icon
0 notes
170 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min