У столиці почали тестувати нову послугу з оформлення біопаспортів

 -  492


У Києві почали тестувати нову онлайн-послугу з видачі біометричних паспортів, як внутрішніх, так і закордонний. Якщо раніше на сайті Міграційної служби можна було лише записатися в електронну чергу і оплатити комісійний збір, то відтепер функціонал – розширено. Про це повідомили gorodkiev.com.ua.

На сайті можна заповнити анкету на видачу біометричних паспортів, вказавши всі свої контактні дані. Потім користувачеві буде надано унікальний QR-код, з яким він приходить в Центр оформлення біометричних паспортів. Працівник Центру сканує код спеціальним пристроєм і вся контактна інформація заявника потрапляє в відповідну базу. Далі проходить звірка даних.

Це значно прискорює процедуру оформлення. Заявнику залишається лише сфотографуватися і залишити свої відбитки пальців.

«Нова онлайн-послуга не означає повне оформлення документів на отримання паспорта. Громадянам все одно необхідно прийти до підрозділу міграційної служби, щоб сфотографуватися і залишити відбитки пальців. Але дане нововведення прискорить процедуру оформлення і скоротить час очікування», – розповів на брифінгу голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк.

У міграційній службі відзначають, що поки нова онлайн-послуга працює в тестовому режимі тільки в столиці, але через кілька тижнів функціонал планують розширити і на інші регіони України.

4 рекомендовано
comments icon
0 notes
92 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min