Чергове підвищення вартості проїзду у Києві

 -  3286


В наземному комунальному транспорті Києва комунальне підприємство «Київпастранс» планує вдвічі підвищити тарифи на проїзд.  Про це повідомила Марина Загородько, прес-секретар підприємства.

З 15 липня тарифи зростуть, якщо у КМДА ухвалять рішення. Марина Загородько запевнила, що такі пропозиції вказані у вже затвердженому фінансовому плані комунального підприємства, але рішення ще не ухвалене. Підвищення тарифів пов’язане з  підвищеною собівартістю проїзду.

«У нас собівартість та економічно обґрунтований тариф набагато вищий, ніж чотири гривні. Але рішення про підняття тарифу ще не прийнято. Тому щось говорити про це ще зарано», – говорить прес-секретар.

У затвердженому 23 квітня фінансовому плані КП «Київпастранс» на 2018 рік вказується, що з 15 липня по грудень 2018 року пропонується підвищити тариф у громадському наземному транспорті до 8 гривень. Після підвищення тарифу у КП очікують отримати прибуток у 1117,4 млн грн, а це на 59,1% більше, ніж було заплановано у минулому році, і на 53,7% більше фактичного показника.

Вирішення питання про можливість підвищення вартості проїзду у громадському транспорті столиці у Київській міській держадміністрації пообіцяли детально вивчити та обов’язково винести на громадське обговорення.

«Столична влада розглядає можливість підвищення вартості проїзду у громадському транспорті загального користування, однак про остаточні цифри можна буде говорити лише після ретельного вивчення цього питання, враховуючи економічну обґрунтованість», – запевнив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

У разі зміни вартості проїзду, за його словами Поворозника, буде збережено пільговий проїзд для категорій мешканців столиці, які сьогодні мають на це право.

За матеріалами infa.ua.

3 рекомендовано
comments icon
0 notes
286 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 min