Як на психічному здоров’ї людини позначаються соцмережі Instagram і Facebook

 -  798


Три мільярди людей в усьому світі (40% населення) щодня користуються соціальними мережами. Інтернет став невід’ємною частиною нашого життя. Але не всі знають, що онлайн-спілкування позначається на психічному здоров’ї людини.

В США психологи з Пенсільванського університету прийшли до висновку, що надмірне використання соцмереж може привести до депресивного стану. Було проведено дослідження, в якому взяли участь 143 студента. Об’єктами дослідження стали Facebook, Instagram і Snapchat.

Студентам перед початком тритижневого експерименту запропонували відповісти на ряд питань, щоб визначити настрій і самопочуття учасників. Всіх добровольців вчені розділили на дві групи. У першій групі люди приділяли соцмережах стільки ж часу, скільки і раніше. Учасники другої групи – не більше 10 хвилин в день.

Після завершення експерименту психологи підготували спеціальну анкету для студентів, де було представлено 7 показників: соціальна підтримка, страх випасти з оточення, самотність, тривожність, депресія, самооцінка і самоприйняття.

В результаті опитування було встановлено, що велика кількість соціальних мереж в житті людини призводить його до самотності і депресії. А розвиток депресії як у чоловіків, так і у жінок різко підвищує шанси померти в ранньому віці.

За матеріалами sud.ua.

7 рекомендовано
comments icon
0 notes
98 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min