Британія вирішила розширити військову допомогу Україні

 -  77658


Поки Україна стикається з російськими агресивними діями, вона знайде в Сполученому Королівстві рішучого партнера, заявляють в Лондоні.

Великобританія пообіцяла посилити військову підтримку України з метою “захисту свободи і демократії”. Про це повідомляє газета The Daily Telegraph, публікуючи уривки із заяви, з яким планує виступити в середу міністр оборони Сполученого Королівства Гевін Вільямсон.

В Україні буде розміщено додаткове число британських військовослужбовців, наводить слова Вільямсона видання. Вони, зокрема, займуться навчанням українського спецназу і морських піхотинців. Крім того, за словами міністра, в регіоні буде розміщений багатоцільовий корабель гідрографічної розвідки ВМС Великобританії Echo з екіпажем у складі 72 осіб.

“Поки Україна стикається з російськими агресивними діями, вона знайде в Сполученому Королівстві рішучого партнера”, – цитує газета главу британського Міноборони.

“Продовжуючи працювати разом за допомогою навчальних програм або військових навчань, ми допомагаємо Україні встати на захист свободи і демократії”, – заявляє Вільямсон.

За інформацією segodnya.ua.

77 рекомендовано
comments icon
0 notes
658 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<1 min