Влада зменшила ліміт пільгового проїзду в транспорті

 -  7242


КМУ прийняв постанову якою встановлена соціальна щомісячна норма кількості проїзду за пільгами.

Кабінет міністрів України прийняв постанову «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування», якою затверджено соціальну норму кількості пільгових поїздок, а також розподіл пільгових поїздок транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах, що потрібно для визначення розміру щомісячної готівкової виплати.

На сьогоднішній день порядок надання пільг у грошовій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, зазначено затвердженим документом.

Прийняття акта надає можливість встановити громадянам, які згідно із законодавством мають пільги на оплату проїзду в міському та приміському транспорті, соціальну норму кількості поїздок в місяць за видами транспорту, на основі якої пільги можуть надаватися в готівковій формі.

Згідно постанови кожен, хто має право на пільговий проїзд може скористатися ним 30 разів на місяць. Тобто по одній поїздці на день.

У разі невикористання встановленої кількості поїздок певним видом транспорту особа, яка відповідно до законодавства має пільги з оплати проїзду, може використати відповідну кількість поїздок іншими видами транспорту в межах соціальної норми, встановленої на місяць.

7 рекомендовано
comments icon
0 notes
242 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min