Відтепер субсидії нараховуватимуться від кількості мешканців у квартирі

 -  651786


З 1 травня 2018 збереглося право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а на фактично проживають в квартирі осіб. Про це повідомили на сайті strana.ua.

“Якщо, наприклад, в будинку прописана повнолітня заміжня дочка, то в Декларації, в розділі II, потрібно відобразити і її сім’ю також – чоловіка і дітей, навіть якщо вони прописані за іншою адресою”, – йдеться на сайті.

“Держава йде назустріч сім’ям, в яких прописані повнолітні діти, але вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає в квартирі, не враховувати при розрахунку розміру субсидії”, – наголосили в Кабміні.

Житель квартири в декларації про доходи в розділі “склад сім’ї”, в такому випадку при оформленні субсидії повинен вказати родичів, які зареєстровані, але не живуть з одержувачем субсидії.

Треба лише написати: “зареєстровані, але не проживають”.

Разом з Декларацією треба подати заяву з проханням розглянути на КОМІСІЇ питання про нарахування субсідії на фактичність.  Кількість людей, які проживають в квартирі. Крім того, необхідно надати документ, що підтверджує факт непроживання відповідної особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місці, довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо).

На підставі цієї заяви управління соціального захисту надсилає до приміщення цього заявника державного соціального інспектора. Він в свою чергу складає акт обстеження матеріально-побутових умов проживання.

“Далі в органі соціального захисту готують подання на комісію. І комісія приймає рішення: призначити субсидію, скажімо, не на п’ять чоловік, а на трьох”, – йдеться в повідомленні.

Раніше “Країна” писала про те, що віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко виступив за скасування або істотне коригування нових правил надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

65 рекомендовано
comments icon
0 notes
1786 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<1 min