В Україні замінять 100 км трубопроводів

 -  12181


В 2019 році КП «Київтеплоенерго» планує замінити не менше 100 км трубопроводів на загальну суму в 686 млн грн, повідомив головний інженер СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Юрій Паливода на прес-конференції в Києві.

Він нагадав, що в даний час в столиці 80% теплових мереж повністю зношені і потребують заміни. Відповідно до цього перекладання мереж із застосуванням сучасних матеріалів, які дозволять зменшити теплові втрати, є одним із пріоритетних заходів з модернізації тепломережі столиці.

Пріоритетом є закриття нерентабельних, морально і технологічно застарілих котелень, які відпрацювали більше 50-60 років.

«На цей рік заплановано початок робіт в цьому напрямку. У нас 45 таких котелень, які ми будемо ліквідовувати і перемикати споживачів на більш сучасні джерела », – уточнив Ю.Палівода.

Підрозділ також планує зосередитися на поступовому переході від центральних теплових пунктів до індивідуальних, які дозволять споживачам більш раціонально та економно використовувати теплоенергію.

Ю.Палівода додав, що в 2019 році КП направить 26 млн грн на відновлення благоустрою територій, де здійснювалася ліквідації аварійних пошкоджень тепломереж.

За матеріалами hubs.ua.

12 рекомендовано
comments icon
0 notes
181 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min