В Україні знову змінили критерії до введення червоних зон

 -  19124


Червону карантинну зону будуть запроваджувати при 5-кратному перевищенні середньої по країні захворюваності на коронавірус.

Кабінет міністрів змінив критерії до введення червоних карантинних зон. Тепер червоний рівень епідеміологічної небезпеки будуть запроваджувати при 5-кратному перевищенні середньої по країні захворюваності на коронавірус і і заповненості 70% ліжок у лікарнях упродовж 5 днів. Про це заявили прем’єр-міністр Денис Шмигаль та міністр охорони здоров’я Максим Степанов на засіданні уряду.

Відтепер червоний рівень епідемічної небезпеки встановлюватиметься за спільним рішенням державної та регіональної комісій ТЕБ та НС у разі:

  • завантаженості більше 70% ліжок у закладах охорони здоров’я регіону більше 5 днів підряд;
  • перевищення середнього по країні рівня захворюваності на COVID-19 більше ніж у 5 разів.

До того ж у регіонах з зеленим, жовтим та помаранчевим рівнем заборонятимуть відвідування освітніх закладів у разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком коронавірусу, відправлено більше половини класу.

Також у «помаранчевій» зоні виключається норма щодо заборони на перевезення громадським транспортом, де заповнено більше, ніж половина посадкових місць.

14 вересня в Україні набув чинності новий поділ на карантинні зони. Київ вперше потрапив до помаранчевої. Тепер раз на сім днів спеціальна комісія може перевести місто до «суворішої» зони, але послабити обмеження – лише раз на 14 днів.

19 рекомендовано
comments icon
0 notes
124 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min