Екстрена медична допомога – які зміни внесуть у Міністерстві охорони здоров’я

 -  340


Перший заступник міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як 27 липня на брифінгу повідомила про те, що Міністерство охорони здоров’я затвердить нове положення про роботу екстреної медичної допомоги.

“Підготовлені зміни до 370 наказу від 2009 року, якими будуть затверджені нові положення і порядки. Даний наказ знаходиться на погодженні центральних органів виконавчої влади. Він буде передбачати типове положення про відділення екстреної медичної допомоги у багатопрофільних лікарнях інтенсивної терапії, правила виклику бригади екстреної медичної допомоги, порядок транспортування пацієнтів бригадами екстреної меддопомоги, порядок дій працівників системи екстреної медичної допомоги під час виникнення надзвичайних ситуацій при ліквідації їх медико-санітарних наслідків”, – наголосила Садов’як.

Також готується затвердження порядку надання медичної допомоги пацієнтам з гострим мозковим інсультом в системі екстреної медичної допомоги, який буде регламентувати маршрути таких пацієнтів.

За даними МОЗ, в системі екстреної меддопомоги працює 2 954 бригади, в кожній з яких від 2 до 4 працівників. Всього в системі екстреної меддопомоги працює 39 758 спеціалістів, з яких лікарів – 4 391, середнього медичного персоналу -18 646, диспетчерів – 2 615, молодшого медичного персоналу – 4 361, водіїв машин екстреної меддопомоги – 9 474 особи.

3 рекомендовано
comments icon
0 notes
40 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min