За допомогою безкоштовного навчання пенсіонери зможуть оплачувати компослуги з дому

 -  6205


У Києві діють безкоштовні курси для літніх людей, де пенсіонерів навчають оплачувати комунальні послуги через інтернет, повідомляє в.о. гендиректора “Центру комунального сервісу” Андрій Щербина.

 Курси відкрили, для того щоб літні люди не стояли в чергах, а могли швидко оплатити послуги з дому. Навчання в столиці проходить з літа 2018 року, і 243 літніх людини вже його пройшли.

“Заняття проходять при районних центрах комунального сервісу. Ми приймаємо заявки від городян, і виходячи з того, де їх найбільше, в цьому ЦКШ і проводимо заняття”, – розповів Щербина.

Пенсіонерів покроково навчають користуватися онлайн-сервісами по оплаті комунальних послуг, реєструватися на сайті, оплачувати послуги без додаткової комісії, користуючись “карткою киянина”, і передавати показання лічильників.

“Робиться це, для того щоб літні люди не стояли в чергах, а могли швидко оплатити послуги, не виходячи з дому. Наприклад, на жовтень записалося вже 150 чоловік. Всі бажаючі можуть зателефонувати за номером (044) 591-21-22 і дізнатися про дату, час і місце проведення курсів “, – підкреслив Щербина.

За матеріалами sud.ua.

6 рекомендовано
comments icon
0 notes
205 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min