Круте піке до дна

 -  25481


Анатолій Артемчук, громадський діяч, лідер Столичної ініціативи “Кияни за справдливість”

На початку незалежності Україна мала розвинену економіку, сільське господарство, енергетичний комплекс і одну із найбільших флотилій в світі. Але, за майже тридцять років незалежності, українська політична псевдо-еліта разом з олігархами, як сказав класик, «промотала все».

Завдячуючи діям «мудрих» реформаторів, ми досі не стали незалежною країною. Бігаємо від Росії до США чи Європи. Надалі самостійно не можемо обирати свій загальнополітичний і економічний шлях. Набрались кредитів, що без об’явлення дефолту не обійтися…

Олігархи, які на початку дев’яностих за безцінь скупили підприємства, обіцяли їх модернізувати, але чогось не змогли. Доречі, в угодах купівлі-продажу їх обіцянки зафіксовані.

Потім взялися за енергетику. Тепер підприємець чи фізична особа має за свій рахунок зробити технічні умови, побудувати ТП, підвести мережі до об’єкту, викупити кіловати в енергокомпанії, а потім це все передати безоплатно на баланс приватному власнику на кшталт Київенерго. Шановні, де тут реформа? Який бізнес і інвестиції? Ви угробили все.

Австрійський інвестор, який вирішив інвестувати в Україну, за підключення до електромереж має заплатити обленерго €1,6 млн., та ще й побудувати все за власний кошт. За що?

Олігархи прибрали до рук всю енергетику. Щоб вони нам продавали наше, ми маємо це все самі собі доставити і передати безоплатно мережі їм, викупити віртуальні кіловати по ціні 100$ за кіловат, а потім вони будуть продавати нам те, що побудували наші батьки і діди. Ці підприємства якось опинились у власності людей, які живуть за кордоном і податки платять у офшорах.

А зараз влада некомпетентних людей, яких нам «впарив» Ігор Коломойський з подачі МВФ, хоче реформувати земельні відносини. Буде такий же результат, як із заводами і енерго-транспортною системою.

Україні потрібна проукраїнська націоналістична влада. Яка буде відстоювати інтереси тільки України і українця, а не інтереси іноземних лихварів і аферистів. Адже саме на них останні 20 років нас активно направляють і орієнтують їхні слуги і прихвостні в Україні. Тільки проукраїнська владна еліта, орієнтована на українця, зможе вивести Україну з цього затяжного піке і почати самостійний політ до покращення життя українців.

Анатолій Артемчук, громадській діяч, лідер Столичної ініціативи “Кияни за справедливість”

25 рекомендовано
comments icon
0 notes
481 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 min