Монетизація субсидій в Україні: Окремі громадяни можуть розраховувати на 2-3 тисячі грн виплат замість 1,5

 -  181277


Виплати для українців, які претендують на державну допомогу з оплати послуг ЖКГ, почнуться з 4 березня. Субсідіанти отримають «живі» гроші за поточний опалювальний сезон (жовтень, листопад і грудень) в березні, квітні і травні.

Про це в середу, 6 лютого, під час наради в Мінсоцполітики заявив Президент України Петро Порошенко, про що передає Новий час.

Глава держави зазначив, що метою монетизації держдопомоги є додаткова мотивація громадян приділяти увагу енергозбереженню, економити споживання електроенергії.

З тією ж метою держава забезпечить установку безкоштовних лічильників, які з’являться у всіх домогосподарствах, де їх досі немає.

Як повідомлялося раніше, середній розмір виплат в рамках монетизації субсидій складе 1,5 тис. грн. Але, як відзначають експерти, окремі громадяни зможуть отримати значно більші суми. Глава департаменту соцполітики Інституту місцевого розвитку Антон Левицький зазначив, що домогосподарства, які використовують заходи з енергозбереження, зможуть отримувати від 2 до 3 тис. грн.

Таким чином держава спонукає громадян до економного споживання ресурсів. Ті українці, в будинках яких стоять старі котли або інші застарілі пристрої для обігріву, не зможуть витягти ніякої вигоди з монетизації субсидій. А ось у громадян, які подбали про економію споживання, будуть залишатися додаткові кошти з державної допомоги.

За матеріалами sud.ua.

18 рекомендовано
comments icon 1 коментар
1 notes
277 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min