На нові трамваї, тролейбуси і автобуси у Києві витратять 76 мільярдів гривень

 -  12316


У Києві з’являться 400 нових трамваїв, тролейбусів і автобусів. Термін програми розвитку транспортної інфраструктури столиці розрахований до кінця 2023 року. Таким чином, на закупівлю нової техніки у міськради є п’ять років.

Повинні також в Києві за цей період з’явитися нові станції метро. Про це повідомили на офіційному сайт Київської міської ради.

В рамках п’ятирічної програми було прийнято рішення сконцентрувати увагу на розвитку інфраструктури для пішоходів, велосипедистів та міського транспорту. До цього значні кошти вкладалися в будівництво нових автомобільних доріг та розвиток автомобільної інфраструктури. Як наголошується в повідомленні, це призвело до зростання офіційно зареєстрованих автомобілів на 15%.

Згідно з новою програмою пріоритет буде віддаватися розвитку електротранспорту. Наприклад, планується об’єднати трамвайні мережі лівого і правого берегів. Крім цього також планується встановити квоти на паркувальні місця в центрі Києва. На все це за п’ять років планується витратити 76 мільярди 400 мільйонів гривень. Причому з бюджету міста планується витратити 69 мільярдів 800 мільйонів гривень, а решту грошей надійдуть з держбюджету, а також від інвесторів. За ці гроші також планується побудувати 20 нових станцій метрополітену. Також традиційно частина коштів буде витрачена на капітальний ремонт столичних доріг.

 За матеріалами informator.ua.

12 рекомендовано
comments icon
0 notes
316 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<1 min