Політика конфіденційності

Home » Політика конфіденційності


1.Основні терміни

Сайт – сукупність розміщених у мережі електронних документів (файлів), об’єднаних єдиною темою, дизайном та єдиним адресним простором домену gazeta-nagolos.com.ua. Стартова сторінка Сайту розміщена в мережі Інтернет за адресою https://gazeta-nagolos.com.ua

Користувач Сайту (далі Користувач) – особа, яка здійснює доступ до Сайту та/ або використовує і/або використовувала його. Будь яка особа, яка здійснює доступ до Сайту, цим автоматично підтверджує, що вона повністю згодна з положеннями цієї політики, і що стосовно неї нижчевказані вимоги.

Адміністрація Сайту (далі Адміністрація) – особа (або група осіб) яким належать всі відповідні майнові права на Сайт, включаючи права на доменне ім’я сайту, і які здійснюють його адміністрування.

Матеріали – будь яке інформаційно-значиме наповнення інформаційного ресурсу, в тому числі у вигляді текстів, рецензій, коментарів, анонсів, фото, відео, а також новини та інші матеріали.

2. Звільнення від відповідальності 

Адміністрація сайту не перевіряє достовірність отриманої про користувачів інформації і не контролює правосуб’єктність користувачів.

Всеукраїнська газета “Наголос” не контролює сайти, які використовують  матеріали Всеукраїнської газети “Наголос”.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за спроби Користувача переглянути зміст сайтів, посилання на які дані в будь якому з матеріалів.

Адміністрація не гарантує і не несе відповідальності за достовірність будь-яких товарів і послуг, що рекламуються на Сайті. Адміністрація також не несе відповідальності за якість продукції, послуг, інформації та інших матеріалів, проданих або отриманих в результаті реклами або комерційної пропозиції. Справжнім ви підтверджуєте, що використання Сайту і будь яких матеріалів здійснюються виключно на ваш ризик і Адміністрація не буде нести відповідальності за будь-яку втрату даних, втрату прибутку та іншої шкоди, що стався в результаті використання Сайту. Якщо у рекламному контенті буде виявлена помилкова інформація, Адміністрація Сайту не буде нести відповідальність за результати, збиток або збитки, що виникли в результаті такої помилки. Матеріали розміщені на Сайті в тому вигляді і обсязі, як вони були надані клієнтами, без будь якої відповідальності будь якого роду, прямої або непрямої.

Адміністрація жодним чином не несе відповідальності за прямі та/або непрямі і/ або фактичні та/або випадкові і/або штрафні збитки; втрату інформації, втрату доходу або прибутку; будь-які збитки або шкоду майнового характеру; будь-які претензії третіх осіб у зв’язку з використанням матеріалів, без урахування правових підстав для заяви таких претензій, включаючи, претензії з приводу відшкодування будь якої шкоди, заподіяної в зв’язку з якою небудь помилкою,  вірусом, прострочення або втручанням у справи або послуги, невиконанням зобов’язань, перешкодою в комунікаціях, зломом або несанкціонованим доступом до Сайту. Адміністрація не несе відповідальності за будь які збитки, заподіяні у зв’язку з будь якими неполадками в мережі інтернет.

Якщо ви хочете подати скаргу будь ласка, надішліть нам лист за адресою gazeta_nagolos@ukr.net з позначкою в темі «Скарга». При невиконанні даних вказівок (в тому числі частково) Адміністрація Сайту розцінює запит як спам і може не відповідати на звернення без жодного повідомлення.

Не володіючи відповідними правами Адміністрація, при розгляді звернень, не може виносити оціночних суджень про відповідність або невідповідність дійсності, законності чи незаконності інформації, розміщеної Користувачем. Отже, до моменту встановлення судом або іншим компетентним органом порушення прав заявника скарги, Адміністрація не може визначати винну поведінку.

3. Використання Сайту, Матеріали Користувачів

Інформація, яка може бути оброблена в процесі взаємодії з Користувачем:

  • Інформація, що надається Користувачами соціальної мережі FACEBOOK. Обсяг вищевказаної інформації не перевищує обсяг інформації, що вказується зареєстрованим користувачем FACEBOOK зазначеної при взаємодії з FACEBOOK.
  • Інформація про відвідування через браузер, програму або інший клієнт – сервери Всеукраїнської газети “Наголос” автоматично записують певну інформацію. Ці журнали сервера можуть містити інформацію про веб-запити, IP-адресу, типи і мову браузера, дату і час запиту, файли cookie, за якими можна визначити браузер або аккаунт Користувача.
  • Користувацькі повідомлення – коли Користувач в процесі взаємодії з Сайтом надсилає повідомлення, у тому числі в служби підтримки, можливе збереження і обробка цих повідомлень для відповідей на запитання і подальшого вдосконалення функціонування сервісів Всеукраїнської газети “Наголос”. Для зворотнього зв’язку з Користувачем може використовуватися адреса електронної пошти надана Користувачем.

Ми надаємо Користувачам право додавати коментарі на наш Сайт та надсилати матеріали до публікації. Будь яка інформація, яку надає Користувач, вказавши вигадане або справжнє ім’я, ID у будь якій соцмережі, або будь яке зображення або фотографію, стає надбанням громадськості і може бути використаним Адміністрацією у рекламних або комерційних цілях в будь яких засобах масової інформації.

Забороняється розміщувати Матеріали, що є недостовірними, що порочать гідність і репутацію громадян і компаній, що закликають до розпалювання національної (і іншої) ворожнечі, містять особисті дані і/або нецензурну лексику.

Користувач, що вказав при розміщенні Матеріалів адресу електронної пошти, має право на самостійне видалення, зміну розміщених ним Матеріалів

Користувач розуміє, що  будь яка особиста інформація, надана ним, може бути прочитана, зібрана чи використана іншими користувачами цих послуг, і може бути використана для розсилки небажаних повідомлень. Ми не несемо відповідальність за особисту інформацію, яку ви надаєте у коментарях і не зобов’язані публікувати, видаляти або редагувати будь який з ваших коментарів.

Якщо ви вирішили рекомендувати будь-яку статтю з нашого сайту у Facebook, ці дії регулюються Політикою конфіденційності Facebook. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій. Теж саме стосується політики будь яких інших соцмереж.

Адміністрація Сайту залишає за собою право на власний розсуд і без будь якого зобов’язання видаляти Матеріали, коригувати або виправляти будь яку помилку або неточність в будь якому тексті.

4.Загальна інформація

Використання Користувачем Сайту означає згоду Користувача на обробку Сайтом персональних даних Користувача.

Користувач, використовуючи Сайт, прийняв умови цієї політики конфіденційності Всеукраїнської газети “Наголос” і враховує, що дана політика конфіденційності може бути змінена. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, публікуються Адміністрацією на цій сторінці.  Якщо зміни Угоди для Користувача неприйнятні Користувач зобов’язаний припинити користування сайтом.

Для питань щодо політики конфіденційності, Користувач може зв’язатися із Всеукраїнською газетою “Наголос” через веб-сайт або використовуючи e-mail: gazeta_nagolos@ukr.net

Закладка
<1 min