Правила використання матеріалів сайту

Home » Правила використання матеріалів сайту


 Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті Всеукраїнської газети “Наголос” належать інтернет-виданню Всеукраїнської газети “Наголос” та авторам публікацій, якщо в тексті матеріалу не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, блоги, авторські колонки, новини, фото та відео, інтерв’ю тощо.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті Всеукраїнської газети “Наголос”, за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу, який видно у першому екрані пристрою (в тому числі смартфону, планшету тощо). 

Для друкованих видань передрук матеріалів Всеукраїнської газети “Наголос” дозволяється на гонорарній основі та лише за письмової згоди редактора. Для електронних ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайті Всеукраїнської газети “Наголос”, за умови усного посилання на першоджерело. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

У разі порушення будь-якого пункту цих правил
Всеукраїнська газета “Наголос” залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

Закладка
<1 min