Після запуску монетизації пільг – в Україні за проїзд платитимуть всі

 -  681803


Безкоштовний проїзд в українському транспорті буде скасований після запуску монетизації пільг. Пільговики вже висловили свою стурбованість тими нововведеннями.

При цьому водії маршруток – в захваті, пише «КП в Україні».

Як відомо, сума не є єдиною і фіксованою для всієї країни: розмір компенсації буде щорічно визначатися обласними та столичної адміністраціями на відповідний рік. Кабмін лише затвердив основний принцип розрахунків на місяць: середня вартість проїзду множиться не менше ніж на 30 поїздок. При цьому афганці вже оголосили, що мають намір страйкувати.

«Як реагувати на таке постанови. Що таке 120 грн. на проїзд? Ну це ж смішно. Ми вирішимо, як будемо діяти, але діяти будемо однозначно», – розповіли афганці.

Інші вітають таке рішення, однак, підкреслюють, що потрібно вдосконалити механізм.

«Звичайно, 30 поїздок – це занадто мало для Києва, де люди користуються не одним видом транспорту в день», – говорить заступник голови Київської міської спілки ветеранів АТО Антон Колумбет.

Тим часом водії та кондуктори громадського транспорту відповідають – за проїзд повинні платити всі.

«Давно пора ввести плату для пенсіонерів, – вважає водій столичного трамвая Валерій. – В Європі, наприклад, все оплачують громадський транспорт. Я розумію, за кордоном пенсії в рази вище. Але для того, щоб з’їздити раз в тиждень на ринок, до лікаря або в аптеку – тридцяти поїздок досить».

За матеріалами mhub.top.

68 рекомендовано
comments icon
0 notes
1803 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

<1 min