У Києві з’явився бот, який допомагає оплачувати проїзд

 -  13181


У Києві з’явився бот, який допомагає оплачувати проїзд

Нещодавно в Києві стартував продаж єдиного електронного квитка, яким можна оплачувати поїздки в столичному громадському транспорті. Але вам не доведеться самостійно розбиратися в новій системі, адже в мережі вже з’явився спеціальний чатбот KyivPayBot, якій допоможе здійснювати платежі швидко і просто.

Бот вміє оплачувати KYIV SMART CARD і купувати QR-квиток, який з’являється в чаті на екрані. Про це йдеться в повідомленні розробника нового сервісу Дмитра Однокоз.

Тепер користуватися е-Квитком в Києві буде значно простіше. Бот працює з masterpass від банківської системи Mastercard. Це означає, що, підключивши один раз свій гаманець, вам не потрібно буде вводити карткові дані кожного разу, коли будете оплачувати. Потрібно просто вибрати карту зі списку. В налаштуваннях чатбот можна вказати карту з гаманця за замовчуванням. Тоді навіть оплата буде проводитися в один клік.

Відзначимо, що бот не знає і не зберігає ніяких критичних даних. Тому про безпеку коштів на вашій карті можете не хвилюватися. Доступ до оплати перерахованих послуг ви захищаєте самі. Для цього потрібно встановити пароль на свій смартфон або месенджер.

Послуги, які допоможе здійснювати бот:

– поповнення мобільного;

– покупка QR-квитка;

– покупка поїздок KyivSmartCard;

– поповнення балансу KyivSmartCard;

– покупка 1 і 1/2 проїзного KyivSmartCard. Новый чат бот вы можете найти в Telegram и Facebook. В дальнейшем бот планируют развивать, чтобы жители Киева могли легко осуществлять платежи, связанные с жизнью в городе.

За матеріалами kiev.informator.ua.

13 рекомендовано
comments icon
0 notes
181 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 min