Щодо вирішення нагальних питань по збереженню дорожнього покриття в Обухівському районі

 -  1713602


В Обухівському районі, а саме в районі населених пунктів Трипілля, Халеп’я. Витачів, Стайки, Ржищів виникло питання незаконних гідронамивів і незаконного видування піску. Це несе велику загрозу природному середовищу річки Дніпро і Канівському водосховищу так і приводить до знищення твердого покриття доріг вищевказаних населених пунктів великогабаритним транспортом який перевозить пісок, в результаті чого руйнується дорожнє покриття яке не розраховане на інтенсивний рух великогабаритних автотягачів вагоновозів.
Також мають місце облаштування незаконних перевалкових пунктів зберігання і транспортуванням зерна і піску на берегах річки Дніпро в селі Стайки. В результаті чого руйнується дорожнє покриття великогабаритним транспортом в районі вулиці Дніпровський узвіз, та в інших місцях.
Новообрана місцева влада, а саме Ржищівська ОТГ, Обухівська районна і Київська обласна ради мають вживати жорстких заходів по припиненню незаконних дій. Залучити весь адміністративний вплив, долучити правоохоронні органи й Укртрансбезпеку.
Ціна будівництва одного кілометра дорога коштує від 50 000 000 гривень. І без допомоги держави громади не зможуть самостійно відновлювати дорожнє покриття, яке знищується в результаті незаконної підприємницької діяльності та це приведе до зниження економічної привабливості регіону. За знищення дорожнього покриття передбачена кримінальна відповідальність.
Стаття 139. Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення.
Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів, трамвайних колій, технічних засобів регулювання дорожнього руху, самовільне знімання, закриття чи встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для дорожнього руху, в тому числі забруднення дорожнього покриття, або невжиття необхідних заходів щодо їх усунення та попередження інших учасників руху про небезпеку, що виникла, або невжиття посадовими особами, відповідальними за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадянами — суб’єктами господарської діяльності заходів щодо заборони руху підпорядкованих технологічних транспортних засобів, сільськогосподарської техніки й машин на гусеничному ходу автомобільними дорогами та вулицями, покриття яких може бути пошкоджене, —
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, і накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадян — суб’єктів господарської діяльності — у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин.
Порушення, передбачені частиною першою цієї статті, що спричинили пошкодження транспортних засобів, вантажів чи іншого майна, — тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин і накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадян — суб’єктів господарської діяльності — в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.
{Стаття 139 зі змінами, внесеними згідно з Указами ПВР № 7542-11 від 19.05.89, № 1369-12 від 29.07.91, № 1818-12 від 15.11.91; Законами № 3785-12 від 23.12.93, № 55/97-ВР від 07.02.97; в редакції Закону № 586-VI від 24.09.2008; зі змінами, внесеними згідно із Законом № 596-VIII від 14.07.2015}
Чиновники які відповідають за збереження і правильну експлуатацію дорожнього покриття, а також підприємці які використовують земельні ділянки не за призначенням (незаконна перевалка піску, зерна) повинні та будуть нести персональну відповідальність за знищення дорожнього покриття в Обухівському районі.

Вадим Потеряйко – кандидат в депутати Обухівської районної ради.

17 рекомендовано
comments icon
13 notes
602 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<1 min