Із блазня – в президенти

 -  38594


Ми повинні пережити темні часи і вийти з сьогоднішніх випробувань
мудрішими. Іншого виходу не маємо. Нам належить виправити помилки усіх, хто керував Україною до сьогодні, і тих, хто керує зараз.

Анатолій Артемчук
Анатолій Артемчук, лідер столичної ініціативи “Кияни за справедливість”

Україна має стати нарешті стабільною державою, а не такою, в якій живемо. Державою, в якій працюють закони, діє принцип невідворотності покарання за злочини, насамперед, корупційні. Державою, яка працює не на збагачення правлячого класу, а на забезпечення достойного життя своїх громадян, в чому й має бути її функція.


Насамперед, потрібно внести зміни до законодавства, щоб до
влади не могли потрапляти пройдисвіти і аферисти.

На виборні посади повинні мати право балотуватися лише особи з вищою освітою і багатим життєвим досвідом. А також досвідом роботи на аналогічних посадах: від робітника до керівника, пройти всі щаблі кар’єрного зросту.


На Міністерські посади і виконавчу вертикаль мають призначатися
виключно особи з досвідом роботи на керівних посадах в тих галузях
економіки, на які вони претендують; зі стажем не менше 10 років і
обов’язково позитивним досвідом. Наприклад з такими КРІ: найкращий платник податків; збільшення в рази обсягів виробництва; досвід запровадження нових технологій і таке інше. Фах претендента повинен стати пріоритетом кар’єрного росту в органах державної влади і місцевого самоврядування.


Кар’єра блазня також повинна мати свою логічну послідовність:
цирк—управління—область—міністерство культури—президент. Якщо від сцени до президента відсутні щаблі кар’єрної драбини, то маємо те, що маємо. Посада президента повинна мати виключно представницькі функції.


Слід заборонити на законодавчому рівні впливати на вибори грантовим іноземним організаціям, які ховаються під вивісками різних фондів на кшталт «підтримки демократії або свободи слова».


Особливе місце для запровадження цього процесу має зайняти
реформування судової системи. Судді обираються в місцеві суди виключно прямим голосуванням мешканців території на 5 років. У вищі суди з’їзд суддів обирає членів судів, судді вищих судів обирають
керівників (території, держави).


Керівник поліції має обиратися виключно прямим голосуванням мешканців на 3 роки з можливою процедурою відкликання протягом місяця у випадку росту рівня злочинності. Вищого керівництва для національної поліції непотрібно. Діяльність має здійснюватися згідно із законодавством України. Для координації дій достатньо департаменту у складі одного із міністерств.


Верховна рада призначає: прем’єр-міністра, генерального прокурора, голову СБУ, керівника Національної гвардії, керівників НАБУ, ДБР.

Судді, поліцейські і інші співробітники силових структур, які здійснюють і наглядають за верховенством права, у разі підозр в корупційних діяннях, мають доводити свою правоту винятково зі слідчого ізолятора.


Прем’єр-міністр подає кандидатури міністрів на погодження Верховній раді, формує і координує вертикаль державної влади.

Ці декілька кроків суттєво покращать якість державного
управління, зменшать рівень корупції і відновлять верховенство права.

38 рекомендовано
comments icon
0 notes
594 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

<1 min