Медична реформа в дії: як обрати сімейного лікаря?

 -  29671


За перші 4 дні підписано понад 30 тисяч угод між пацієнтами та сімейними лікарями про медичне обслуговування. 

На початку квітня розпочався другий етап медичної реформи – українцям потрібно підписати договори з сімейними лікарями (терапевтами), щоб отримувати безкоштовні медичні послуги в повному обсязі.

Згідно зі статистикою на порталі E-health, за чотири дні підписано понад 30 тисяч угод між пацієнтами та сімейними лікарями. Але це лише 1% населення Києва.

 

Тож як обрати сімейного лікаря та підписати з ним угоду?

За допомогою онлайн-ресурсів doc.ua, 103.ua, otzyvua.net, likarni.info  можна почитати про досвід лікарів та відгуки про них.

Підписати договір можна в будь якому районі Києва, незалежно від місця прописки. Працівники лікарні не мають права відмовити. Однак для того щоб такий договір підписати, медичний заклад має бути підключений до електронної системи охорони здоров’я, а це можна перевірити на сторінці eHealth.

Далі необхідно прийти в медичний заклад (до реєстратури) з паспортом та ідентифікаційним кодом. Для неповнолітніх необхідно мати свідоцтво про народження. Працівники реєстратури повинні запропонувати лікарів на вибір.

Програма «Лікар в кожну сім’ю» стартувала другого квітня. Проте українців не обмежують в строках підписання договорів. Відмову у підписанні договору можна отримати лише, якщо заклад не підключений до електронної системи або у лікаря перевищений ліміт кількості пацієнтів (максимум – 1800).

 

За матеріалами hmarochos.kiev.ua

29 рекомендовано
comments icon
0 notes
671 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

<1 min