У жінок та чоловіків на службі в армії тепер рівні права

 -  6168


В Україні жінки виконують військовий обов’язок на рівних засадах з чоловіками, включаючи прийняття за контрактом і призов на військову службу, проходження військової служби, проходження служби у військовому резерві, виконання військового обов’язку в запасі і дотримання правил військового обліку. Вступив в силу Закон, який спрямований на забезпечення гендерної рівності в Збройних Силах України. Про це повідомили jurliga.ligazakon.ua.

Відповідний Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби в

Збройних Силах України та інших військових формуваннях »вступив в силу 27 жовтня.

Документ спрямований на забезпечення гендерної рівності в Збройних Силах України та інших військових формуваннях та протидію дискримінації за статевою ознакою в сфері безпеки і оборони.

Жінкам, також, забезпечений рівний доступ до посад і військових звань і рівний обсяг відповідальності при виконанні обов’язків військової служби. Скасовуються обмеження при призначенні військовослужбовців-жінок в добовий наряд, відправленні у відрядження і звільнення від проходження зборів (крім вагітних військовозобов’язаних жінок).

6 рекомендовано
comments icon
0 notes
168 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 min