Хто був найкращим президентом на думку українців

 -  80923


Команда Інституту стратегічних досліджень та прогнозів “Янус” та Центру “СОЦИС” провели дослідження як українці оцінюють всіх президентів часів незалежної України.

Більшість вважає, що серед всіх президентів Петро Порошенко зробив найбільший внесок в зміцнення незалежності України. 10.6% стверджують, що Порошенко зробив дуже вагомий весок, 24% – досить вагомий внесок.

Більша частина опитаних визнають досягнення минулого президента в сфері євроінтеграції та зміцнення обороноздатності. Однак слабким місцем залишається боротьба з корупцією.

На другому місці – Леонід Кравчук, на третьому – Леонід Кучма.

Респонденти визнають внесок Леоніда Кравчука та Леоніда Кучми в зміцнення державної незалежності України, а також внесок Леоніда Кучми в зміцнення та розвиток української економіки. Однак у боротьбі з корупцією українці вважають їх найменш ефективними.

Найбільш негативно в Україні оцінюють роботу Віктора Януковича. Українці вважають, що Янукович не зробив жодного внеску у боротьбу з корупцією, євроінтеграцію, проведення реформ та зміцнення обороноздатності.

Президентство Віктора Ющенка громадяни розцінюють як без суттєвого внеску в будь яку сферу розвитку.

Діючого президента України Володимира Зеленського українці здебільшого поки що не можуть оцінити.

80 рекомендовано
comments icon
0 notes
923 views
bookmark icon

Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

<1 min